דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

אודות קלפי אנרגיה

ערכה ייחודית הכוללת 30 קלפים המייצגים אנרגיות ואיכויות מעולם הריפוי האנרגטי.

כל קלף כולל ציור מופשט המבטא איכות אנרגטית ושני משפטי ריפוי והשראה הלקוחים מתחום התטא-הילינג, המסייעים לחיזוק אותה איכות אנרגטית.

הקלפים מיועדים למטפלים, יועצים, ואנשים שאוהבים להעזר בשיטות מהנות  להעצמת החיבור עם הכאן והעכשיו ועם האיכויות החיוביות החבויות בהוויתנו.

בעבודתי כמטפלת ומדריכת קבוצות פשוט מדהים כמה פעמים אני שומעת את המשפט: “אני לא מאמינה איך  הקלף שבחרתי באקראי אמר בדיוק את מה שהייתי צריכה באותו רגע“.

כמו קלפי הטארות ושיטות אחרות, קשה להסביר בדיוק איך זה עובד. אפשר רק לומר “הכל אחד והכל קשור ואין מקריות”. כאשר אנחנו פתוחים לקבלת השראה וכאשר אנחנו בתום לב, מה שאנחנו צריכים מגיע אלינו – ולא משנה באיזו שיטה אנו מאפשרים זאת.

אם אתם רוצים לזמן לעצמכם איכויות הוליסטיות של ריפוי צמיחה והתפתחות, או מעוניינים לסייע לאחרים לחזק את האנרגיות הטובות בחייהם, אלו בדיוק הקלפים שיעזרו לכם לעשות זאת, בקלות בפשטות ובשמחה.

ניתן לרכוש ערכה של קלפים בעברית או ערכה של קלפים באנגלית

לרכישת ערכת קלפים יש ליצור קשר עם תמי – או באמצעות הטופס שבדף צור קשר

בינתיים, אתם מוזמנים לנסות את הקלפים באתר – בדף לוח קלפי האנרגיה – בו ניתן לערבב את החבילה ולבחור קלף באופן אקראי. הקלפים מסודרים על לוח כשפניהם למטה והם מתערבבים בלחיצה על “נקה בחירה”. הערבוב הוא אמיתי והבחירה היא אמיתית – זה לא המחשב בוחר עבורכם אתם בוחרים!

  • מוזמנים לדבר איתי,

    תמי גינזבורג

    לבחור בחיים מתוך שמחה