דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

התמודדות עם משבר או אובדן

תהליך ליווי אישי

במהלך החיים אנו נתקלים לעיתים במצבים של תקיעות, בהם אנו חשים ברצון לשינוי אך לא מוצאים את הכוחות או הדרך לבצע אותו. לעיתים יקרה הדבר בעקבות קושי או משבר שחווינו ולעיתים פשוט כתוצאה משחיקה או עייפות. זה הזמן לפנות לגורם מקצועי שילווה אותנו בדרך, יפיג את החרדות, יראה לנו את התקווה ויספק לנו כלים ותובנות שיעזרו לנו לבצע את השינוי.

הליווי האישי הוא תהליך מגוון וגמיש ומותאם לכל אחד ואחת. הליווי כולל בתוכו: הקשבה ואבחון, ריפוי באמצעות טכניקות גוף נפש (SE MSC Theta healing) ושימוש בשיטות אימון מתחום הפסיכולוגיה החיובית והחוסן. לעיתים פגישת ליווי אחת מספיקה לחולל שינוי וצמיחה ולעיתים נדרשות מספר פגישות, אך התהליך הוא קצר ממוקד ומבוצע בקלות ובפשטות.

שינוי משמעותי בחיים

עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם: חיפוש אחר קריירה חדשה, גירושין, מעבר למקום חדש או כל שינוי אחר. זוהי הזדמנות לעצור לחשיבה, התבוננות, קבלת תובנות וכלים על מנת לעבור את השינוי בצורה מיטבית.

התמודדות עם משבר או אובדן

אנשים שחוו משבר משמעותי בחייהם, או אובדן של אדם יקר להם, וזקוקים לתמיכה וליווי בהמשך הדרך, הטיפול יאפשר להם להתמודד עם קשת הרגשות שמציפה אותם, לרפות פצעים וכאבים, לעבד את האובדן ולצאת לדרך חדשה.

בריאות, וריפוי כאבים

סובלים מכאב כרוני שלא עובר? בעיה גופנית שכבר התרגלתם אליה? מרגישים שהמחלות חוזרות ונשנות?  הגיע הזמן להפסיק לסבול ולרפא את הכאבים אחת ולתמיד. טכניקות גוף-נפש מספקות את המענה המתאים לריפוי אמיתי.

  • מוזמנים לדבר איתי,

    תמי גינזבורג

    לבחור בחיים מתוך שמחה