דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

קורות חיים

sitting outside

שמי תמי גינזבורג, אני נשואה ואמא לשלושה ילדים, ומתגוררת בזיכרון יעקב. בהשכלתי אני יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ומטפלת גוף נפש. הכשרות מקצועיות ואישיות רבות עברתי בחיי, והתנסות מקצועית מגוונת, שהביאה אותי עד הלום, להתמחות שלי בליווי אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה ולייעוד שלי לעזור לאנשים לבחור בשמחה בחיים!

בתחילת הקריירה שלי שימשתי כמנהלת בארגונים שונים, והתמחיתי בניהול מערכות קשרי לקוחות. בתום 10 שנים בניהול, הוכשרתי כיועצת ארגונית וליוויתי אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה. במהלך לימודיי במסלול הנחיית קבוצות בשילוב אמנויות נחשפתי לתחומי עשייה נוספים, והתמחיתי בהנחיית קבוצות תמיכה העוסקות בשכול, משבר וצמיחה מתוך קושי.

ההתנסות האישית שלי בתטא-הילינג והתועלות שהפקתי מכלי זה בחיי האישיים, דחפו אותי ללמוד ולהפוך למטפלת מוסמכת בתטא-הילינג ובסומטיק אקספיריינס (SE). המסע שעברתי בחיי הבהיר לי שקיבלתי מתנה: הבנתי שחשוב שאשתמש בניסיוני האישי והמקצועי וביכולותיי כדי לעזור לאחרים לגלות מחדש את העוצמה והשמחה בחייהם.

אספתי את כל הכלים והתובנות שלמדתי לאורך הדרך, בשילוב הידע שטמון בי, והקמתי את “תמיד בלב”. כאן אני מנחה סדנאות למנהלים ולארגונים, וליווי, באופן פרטני ובקבוצות, של אנשים שמעוניינים בשינוי ובצמיחה בחייהם.

אשמח לפגוש אתכם – את אלה המעוניינים לחפש ולמצוא את הדרך המתאימה עבורם להתמודד עם קושי, כדי להתחבר מחדש וביתר שאת לחדוות החיים הטבעית, וליכולת הספונטנית להיות נוכחים – במלוא המעורבות ותשומת הלב – בכל רגע ורגע של חיינו

  • מוזמנים לדבר איתי,

    תמי גינזבורג

    לבחור בחיים מתוך שמחה