דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

תטא-הילינג

“עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל” (קארל יונג)

מהי תטא הילינג?

תטא הילינג היא טכניקה שפותחה בשנת 1995 על ידי ויאנה סטייבל מארה”ב ומיושמת ע”י מאות אלפים ברחבי העולם. זוהי שיטה המשלבת עבודה בין המודע לתת המודע וכך מאפשרת ריפוי פיזי, רגשי ונפשי, הגשמה בכל תחומי החיים, צמיחה והתפתחות אישית.

השיטה מבוססת על היכולת של המטפל (או שלנו, כשאנו מטפלים בעצמנו) להתחבר אל תת המודע של המטופל בטכניקה פשוטה ומהירה (בדומה לדמיון מודרך) ובמצב הזה לפעול ליצירת ריפוי ושינוי אצלו בקלות ובפשטות, לטובתו הגבוהה ביותר.

איך זה עובד?

אנחנו בנויים מתבניות בחיינו, “מתוכנתים” על ידי הזיכרונות, החוויות, המידע הגנטי, מה שלימדו אותנו מילדות ועוד. כך אנו חווים את העולם, מתנהלים ופועלים בו. למעשה, ה”תוכנות” האלו שנמצאות בתת המודע שלנו גורמות לנו לפעול, להחליט ולהתנהל ביום-יום כפי שאנו מתנהלים.

אדם שיש לו אמונה פנימית שגדל איתה ש”החיים קשים”, או ש”צריך לעבוד קשה בשביל כסף” יחווה חוסר וקושי בחייו. כמו במחשב, אם תוכנות מסוימות חסרות לנו, יחסרו לנו גם יכולות מסוימות- רגשיות, מנטאליות, או אפילו טכניות. מי שאין לו תוכנות לשפע, שמחה, אהבה, או בטחון יתקשה לחוות רגשות אלו.

טיפול תטא-הילינג שאורך שעה-שעה וחצי, מתבצע בשיחה עם המטופל, שמטרתה לאתר את האמונות והתבניות שמעכבות אותו, לשלוף אותן ולהחליפן באמונות שמקדמות ומאפשרות למטופל לבצע תהליכי שינוי וצמיחה, בצורה המיטיבה והגבוהה ביותר עבורו. מספר הטיפולים הנדרש תלוי במצב הגופני והנפשי של המטופל ובמטרות אותן הציב לעצמו בתחילת הטיפול.

המטרה היא לעזור למטופל לנהל מערכות יחסים מיטיבות, בריאות טובה, לחיות חיי שפע כלכלי, להתנהל מתוך קלות וזרימה, לחוות שמחה אמיתית ולהיות נוכח ומשמעותי בחייו.

דוגמאות לנושאים שמטופלים באמצעות התטא-הילינג:

  • ריפוי כאבים כרוניים ובעיות פיסיות, כגון: כאבי גב, מיגרנות, מחלות חוזרות ונשנות.
  • שינוי בקריירה, במטרה לזמן עיסוק שיש בו שפע, הצלחה ושמחה.
  • שיפור במערכות יחסים וזימון מערכות יחסים טובות ומיטיבות לחיי המטופל.
  • שינוי בתזונה ובהרגלי החיים של המטופל במטרה לחיות בבריאות מלאה של גוף ונפש.
  • התמודדות עם פחדים וחרדות, כגון: פחד במה, פחד ממוות, פחד מעיסוק כלשהו ועוד.
  • מוזמנים לדבר איתי,

    תמי גינזבורג

    לבחור בחיים מתוך שמחה